catering dietetyczny

Szukasz pomysłu na smaczne i zdrowe jedzenie? Wybierz catering dietetyczny dla siebie!

Chciałbyś jeść zdrowo każdego dnia, nie odczuwać uczucia głodu i zrzucić kilka kilogramów? Catering dietetyczny to idealna opcja dla Ciebie. Pozwoli Ci prowadzić zdrowy tryb życia, zniechęci do podjadania i sięgania po wysokokaloryczne potrawy.

Catering dietetyczny składa się z odpowiednio dobranych pięciu lub czterech posiłków, które zapewniają uczucie sytości i dbają o sylwetkę. Dodatkowo stale jest urozmaicany i przyrządzany przez profesjonalnych kucharzy. Posiłki w każdym tygodniu są zmieniane, nie powtarzają się i składają z wysoko wartościowych produktów.

Z czego składa się catering dietetyczny?

Catering dietetyczny składa się pięciu lub czterech posiłków na każdy dzień, przyrządzonych z wysokiej jakości składników. Sporządzany jest przez grupę dietetyków oraz profesjonalnych kucharzy. Produkty spożywcze, jakie znajdziemy w diecie pudełkowej to dokładnie wyselekcjonowane warzywa i owoce, wysoko wartościowe białko oraz zdrowe tłuszcze. Poszczególne składniki dobrane są w taki sposób, aby tworzyły dania smaczne i zdrowe.

Catering dietetyczny wybierany jest przez osoby, które chcą schudnąć, zadbać o sylwetkę lub po prostu jeść zdrowo i unikać niektórych produktów. Dużą zaletą cateringu dietetycznego jest możliwość wyboru diety pudełkowej o konkretnej kaloryczności. Dieta pudełkowa sporządzona na jeden dzień może mieć od 1000 do 2500 kalorii, w zależności od potrzeb i upodobań klienta.

LightBox – firma cateringowa z Krakowa

Doskonałym przykładem firmy cateringowej jest LightBox z Krakowa. Oferuje swoim klientom wybór jednej z sześciu rodzajów diety:

  • Slim optimum
  • Optimum
  • No Fish
  • Vege
  • Lactose Free
  • Gluten&Lactose Free

Posiłki tworzone są przez doświadczonych dietetyków i wykwalifikowanych kucharzy, dlatego są zdrowe, mają dużo wartości odżywczych i zapewniają wysokie walory smakowe. Catering dietetyczny LightBox podbił serca wielu klientów, którzy osiągnęli swoje cele, rzucili zbędne kilogramy i czują się świetnie.

Dieta Slim Optimum

Dieta skomponowana jest z pięciu lub czterech dań, w których skład wchodzą: warzywa, owoce, pełnoziarniste produkty zbożowe o niskim indeksie glikemicznym, orzechy, nasiona, produkty mleczne i jaja oraz mięso drobiowe, czerwone i ryby. Doskonały wybór dla osób, które chcą schudnąć bez zmagania z rygorystyczną dietą.

Dieta Optimum

Dieta pudełkowa Optimum polecana jest dla osób chcących prowadzić zdrowy tryb życia, poszczególne posiłki zawierają mało cholesterolu, cukrów i sodu. W zamian dostarczają dużo błonnika, wysoko wartościowe biało oraz zdrowe tłuszcze omega-6 i omega-3.

Dieta Lactose Free lub Gluten&Lactose Free

Przeznaczona jest dla osób, które chcą unikać szkodliwych dla nich produktów spożywczych- gluten i laktoza.  Składa się z wyselekcjonowanych składników, bogatych w wartości odżywcze i posiada wyjątkowe walory smakowe.

Dieta No Fish

Catering dietetyczny bez udziału ryb i owoców morza – doskonałe rozwiązanie dla osób unikających tego typu produkty.

Dieta Vege

Catering dietetyczny oparty na diecie laktoowowegetariańskiej inspirowanej kuchnią śródziemnomorską. W skład posiłków głównie wchodzą: nasiona, orzechy, warzywa i owoce oraz produkty zbożowe.

Artykuł powstał na podstawie wpisu: https://pieknojestwtobie.com/twoja-dieta-to-twoje-zdrowie-catering-dietetyczny-lightbox-z-krakowa/

Szukasz pomysłu na smaczne i zdrowe jedzenie? Wybierz catering dietetyczny dla siebie!
5 (100%) 1 vote[s]

Say Something