Sprzęt muzyczny do małego mieszkania

Na szczęście rynek, również sprzętu stereo, ma to do siebie, że jeżeli na coś jest popyt, pojawia się i podaż. Dlatego producenci HiFi postanowili wyjść naprzeciw wielbicielom dobrego brzmienia, starając się przy tym, aby ci drudzy zachowali co najmniej poprawne stosunki z sąsiadami. Dzięki tej empatii producentów możemy obecnie cieszyć się sporą ilością dobrej jakości miniwież hi-fi, które świetnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach zabudowy wielorodzinnej!

Mała wieża o wielkich możliwościach

Na tle różnego rodzaju sprzętu muzycznego zdecydowanie wybija się wieża hi-fi, a właściwie mikrowieża Heritage Audio marki Philips. To wyjątkowe urządzenie cieszy nie tylko jakością dźwięku, ale również przemyślanym projektem oraz starannością wykonania.

Przede wszystkim mikrowieża Philipsa, pomimo niewielkich wymiarów, kryje w sobie ogromną moc. Urządzenie zapewnia słuchaczom jakość dźwięku, która zadowoli każdego audiofila. Mikrowieża została wyposażona w cyfrową korekcję dźwięku, dzięki czemu częstotliwość automatycznie dopasowuje się do odtwarzanego rodzaju muzyki. Oprócz tego urządzenie posiada też opcję dynamicznego wzmacniania basów, więc przekaz nie traci na jakości, nawet kiedy sąsiedzi zmuszą nas do maksymalnego ściszenia muzyki.

Jakość dźwięku i jakość wykonania

Mikrowieża Heritage Audio zasługuje również na zainteresowanie ze względu na materiały zastosowane do jej wyrobu. Membrana głośnika została wykonana ze stuprocentowego jedwabiu, dzięki czemu tłumi dźwięk oraz zmniejsza ilość przerw akustycznych. Również natura stała się inspiracją dla głośników, które zostały wykonane z doskonałej jakości drewna o wyjątkowych właściwościach akustycznych. Ten szlachetny duet został uzupełniony o niemniej szlachetny metal – złącza głośnikowe mikrowieży zostały pokryte złotem, które gwarantuje precyzyjny przekaz sygnału.

Jeśli chodzi o odtwarzacz, mikrowieża doskonale radzi sobie zarówno z płytami w takich formatach, jak MP3/WMA-CD, CD i CD-RW, jak i odtwarzaniem plików MP3/WMA przez połączenie USB. Urządzenie zostało też wyposażone w wejście AUX.

Niewielki sprzęt dla wielkiego fana muzyki

Urządzenie zostało zamknięte w lekkiej i odpornej na uszkodzenia aluminiowej obudowie, która wspaniale dopełnia całości projektu łącząc ponadczasową klasykę z odrobiną nowoczesności. Dodatkowo podstawa zakończona czterema trójkątnymi nóżkami chroni wzmacniacz i szufladę na płyty CD przed zbyt wysoką temperaturą oraz zapobiega wibracjom od podłoża, które mogą powodować zniekształcenia dźwięku. Całkowita moc wyjściowa 60 W RMS doskonale sprawdza się w średnich rozmiarów i mniejszym pomieszczeniu.

Mikrowieża Heritage Audio marki Philips to sprzęt idealny dla każdego wielbiciela dobrej muzyki, który w kwestii jakości dźwięku nie chce iść na kompromis. Więcej informacji na temat tego produktu znajduje się na stronie producenta www.philips.pl.

Sprzęt muzyczny do małego mieszkania
5 (100%) 1 vote[s]

Say Something