Przenośne głośniki do 100 zł

Głośniki przenośne cieszą się coraz większą popularnością. Lekkie i poręczne – doskonale sprawdzają się podczas wyjazdów, a wytrzymały akumulator sprawia, że świetnie radzą sobie wszędzie tam, gdzie dostęp do prądu może być ograniczony, czyli na biwaku w środku lasu, imprezach na działce czy treningach w plenerze!

 

Głośnik na każdą kieszeń

 

Producenci oczywiście zauważyli rosnące zainteresowanie głośnikami bezprzewodowymi, dzięki czemu obecnie możemy wybierać z bogatej oferty tego rodzaju urządzeń. Kolejnym plusem dużej popularności głośników jest ich coraz niższa cena! Obecnie za dobry przenośny głośnik rzadko musimy dać więcej, niż 100 zł. Tylko na które głośniki warto zwrócić uwagę? Żeby odpowiedzieć na to pytanie i ułatwić wybór wszystkim zainteresowanym tego rodzaju sprzętem, przygotowaliśmy zestawienie trzech najlepszych – naszym zdaniem – głośników przenośnych, których cena nie przekracza 100 zł!

 

Najlepsze głośniki przenośne

Philips SD700A

Głośnik Philips SD700A – marka Philips po raz kolejny udowodniła nam, że za wysoką jakość i doskonały design wcale nie trzeba płacić fortuny! Przenośny głośnik SD700A łączy w obie oryginalny wygląd oraz niezwykłą funkcjonalność! Z głośnikiem można łączyć się nie tylko za pomocą technologii Bluetooth, ale również przez wtyczkę audio, złącze USB oraz karte MicroSD, dzięki czemu urządzenie jest niezawodne! Dodatkowo głośnik posiada funkcję radia, dzięki czemu będziemy mogli słuchać ulubionych audycji nawet w najdzikszej głuszy! Kolejnym mocnym punktem SD700A jest wygląd. Głośnik ma klasyczny, podłużny kształt, który w połączeniu z bogatym wyborem dostępnych wersji kolorystycznych sprawia, że urządzenie jest miłe nie tylko dla ucha, ale również dla oka! Producent zadbał również o tych, którzy cenią sobie dyskrecję – głośnik posiada dodatkowe wejście na słuchawki. Cena urządzenia to około 80 zł.

JBL GO

Głośnik JBL GO – jak sama nazwa wskazuje, głośnik znanej i cenionej marki JBL został stworzony z myślą o osobach w biegu. Podobnie jak propozycja Philipsa, tak również JBL, oprócz technologii Bluetooth, posiada wbudowane wejście audio, dzięki czemu z uroków głośnika możemy korzystać nawet wtedy, kiedy pod ręką mamy jedynie archaiczny odtwarzacz MP3. Kolejny plus urządzenia to zestaw głośnomówiący, który pozwala nam odbierać rozmowy telefoniczne bez koniczności wyłączania muzyki. Duża zaletą głośnika JBL jest jego estetyczny wygląd. Minimalistyczny, lecz oryginalny kształt sprawia, że głośnik zdecydowanie wyróżnia się na tle innych propozycji tego typu, a szeroka paleta kolorów dostępnych urządzeń sprawia, że bez problemu możemy wybrać głośnik najlepiej odpowiadający naszym gustom! Cena urządzenia to około 109 zł.

Manta Hard Beat SPK409

Manta Hard Beat SPK409 – ostatnim z prezentowanych przez nas modeli jest głośnik rodzimej firmy Manta. O ile w przypadku poprzednich propozycji design był miłym dodatkiem, o tyle w tym przypadku zdecydowanie gra on pierwsze skrzypce! Barwna propozycja Manty na pewno spodoba się osobom ceniącym sobie nietuzinkowe i oryginalne gadżety! Dzięki kolorowym diodom głośnik podczas pracy przemienia się w ozdobę świetlną, która spokojnie może zastąpić kulę dyskotekową! Z bardziej przyziemnych parametrów – Manta posiada zadowalającą siłę 6W oraz wejścia USB, audio oraz MicroSD, a także, podobnie jak Philips, radio FM. Wisienką na torcie jest cena urządzenia, ponieważ za głośnik zapłacimy niecałe 100 zł.

Warto zaopatrzyć się w głośnik wyposażony w czytnik NFC.

 

Naszymi faworytami są propozycje marki Philips oraz Manta. Philips jednak wygrywa z mantą pod względem cenowym. Poza tym dodatkowe efekty świetlne, które zapewnia nam Hard Beat, nie wszystkim muszą przypaść do gustu. Więcej informacji na temat SD700A oraz inne propozycje marki Philips znajdziecie na stronie producenta – Philips.pl.

Przenośne głośniki do 100 zł
5 (100%) 1 vote[s]

Say Something