Sokowirówka pozwala na przygotowanie smacznych, zdrowych soków we własnej kuchni,

Porównanie sokowirówek do 700 zł

Kto z nas nie lubi delektować się smakiem orzeźwiających, świeżo wyciskanych soków owocowych czy owocowo – warzywnych? By móc przyrządzać tego typu koktajle w domowym zaciszu, wystarczy zaopatrzyć się w urządzenie, jakim jest sokowirówka. Warto wydać na tego typu sprzęt nieco więcej, aby mieć gwarancję, że będzie nam mógł służyć bezawaryjnie przez długi czas.

Philips Avance Collection HR1871/70

Soki z wyciskarek zawierają szereg witamin i minerałów

Urządzenie to posiada silnik o mocy 1000 W, który umożliwia uzyskanie soku nawet z najtwardszych owoców i warzyw, jak buraki czy seler. Zastosowany tu innowacyjny system wyciskania owoców z odwróconym sitkiem pozwala na wydobycie o 10% więcej napoju. W zależności od wybranych produktów, możliwe jest uzyskanie nawet 2,5 litra soku w jednym przebiegu bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ. Bardzo duży otwór na produkty o szerokości 80 milimetrów pozwala na wyciskanie dużych owoców i warzyw, jak jabłko czy marchewka bez konieczności uprzedniego cięcia ich na kawałki. Sokowirówka Philips to pierwsza dostępna na rynku sokowirówka odśrodkowa, która wyposażona została w innowacyjną funkcję wstępnego czyszczenia. Wlewanie wody do urządzenia przy pomocy popychacza sprawia, że powstaje swego rodzaju fontanna płucząca jego wnętrze, usuwająca pozostałości z pokrywy i ułatwiająca umycie sitka. Za sokowirówkę zapłacimy około 644 złote.

Braun J700

Sokowirówka marki Braun posiada mocny, 1000 watowy silnik, a dzięki jej wysokiej wydajności możliwe jest wyciśnięcie szklanki soku w ciągu 15 sekund. Zastosowana tu duża tuba o średnicy 75 milimetrów doskonale sprawdzi się do przetwarzania całych owoców takich, jak jabłka bez konieczności wstępnego przygotowywania ich. Składniki na sok wystarczy umyć i usunąć z nich duże pestki. 2 stopnie prędkości pozwalają na skuteczne wyciskanie soków z produktów zarówno bardzo twardych, jak i miękkich. Wspominana sokowirówka posiada dzbanek na sok o pojemności 1,25 litra, który wyposażony został w wygodny uchwyt i dzióbek ułatwiający przelanie napoju do szklanki. Na uwagę zasługuje tu również wykonany ze stali nierdzewnej otwór wylotowy umożliwiający pionowy przepływ soku bez obaw przed rozlaniem. Cena urządzenia zaczyna się od 569 złotych.

Bosch MES4010

Sokowirówka Bosch jest pierwszym na świecie produktem wyposażonym w nóż ceramiczny oraz duży otwór o średnicy 84 milimetrów pozwalający na wkładanie do urządzenia całych owoców i warzyw bez konieczności ich krojenia. Silnik o mocy 1200 W i trzy stopnie regulacji produkcji umożliwiają szybkie rezultaty nawet przy wykorzystaniu wyjątkowo twardych produktów. Urządzenie pozwala na jednorazowe uzyskanie do 1,5 litra soku. Warto tu wspomnieć również o praktycznym wylocie z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu i pozwalającą zachować czystość wokół miejsca pracy. Godna uwagi jest także funkcja SafetyStop, dzięki której urządzenie uruchomić można jedynie wówczas, gdy wszystkie jego elementy zostały prawidłowo zamontowane. Za urządzenie zapłacimy około 639 zł.

Podsumowując, najlepszą inwestycją wydaje się być sokowirówka Philips Advance Collection HR1871/70, a to ze względu na innowacyjny system wyciskania soków, bardzo duży otwór na produkty i funkcję łatwego czyszczenia.

Po więcej informacji na temat sokowirówek i innych artykułów gospodarstwa domowego zapraszamy na http://www.philips.pl/

 

Porównanie sokowirówek do 700 zł
5 (100%) 2 vote[s]

Say Something