Głośniki przenośne pozwalają na słuchanie muzyki w plenerze

Porównanie przenośnych głośników do 400 zł

Przenośne głośniki to urządzenia, które w ostatnim czasie cieszą się niemałą popularnością. Trudno się temu dziwić – dzięki nim ulubionej muzyki możemy słuchać niemalże w każdych warunkach – od imprezy u znajomych po piknik na plaży. Poniżej porównanie kilku przenośnych głośników, których cena nie przekracza 400 złotych.

Philips SoundShooter SBA3011BLU/00

Philips SoundShooter posiada wbudowany głośnik, który może służyć jako zestaw głośnomówiący

Philips SoundShooter SBA3011BLU/00

Te przenośne głośniki posiadają wbudowany akumulator, który pozwala na cieszenie się muzyką bez konieczności borykania się z plączącymi przewodami zasilającymi i obawy o obecność gniazdka. Wyposażone są one również w rozwijany przewód, który zmniejsza ryzyko splątania i ułatwia przechowywanie, gdy sprzęt nie jest używany. Głośniki SoundShooter posiadają także wbudowany mikrofon, dzięki któremu z powodzeniem mogą pełnić rolę zestawu głośnomówiącego. Wygodne zapięcie typu karabinek świetnie sprawdzi się do przyczepienia urządzenia do torby czy paska. Jest ono dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Cena głośnika to około 130 zł.

JBL Flip 3

JBL Flip 3 to funkcjonalny, przenośny głośnik z technologią Bluetooth, który mimo swojej kompaktowej budowy gwarantuje wyjątkowo mocny dźwięk stereo. Jest on zasilany akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 3000 mAh, który pozwala na 10 godzin nieustannego słuchania muzyki. Konstrukcja głośników bazuje na trwałych, odpornych na zachlapanie materiałach. Flip 3 wykorzystuje także wbudowany głośnik z funkcją tłumienia zakłóceń i echa, co sprawia, że doskonale sprawdzi się na przykład podczas połączeń konferencyjnych. Korzysta on także z technologii bezprzewodowego łączenia wielu głośników JBL Connect, która umożliwia zwiększenie wrażeń z odsłuchu. Za głośniki zapłacić będziemy musieli około 397 zł.

Media – Tech BOOMBOX BT MT3145

Głośnik ten posiada wbudowany subwoofer oraz dwa głośniki średniotonowe. Całkowita moc zestawu to 15 W RMS. Aktywny interfejs Bluetooth pozwala na słuchanie muzyki przesłanej bezprzewodowo z urządzenia obsługującego tą technologię i swobodne przemieszczanie się bez ograniczenia spowodowanego kablami. Głośnik odczytuje pliki muzyczne z kart pamięci micro SD i innych nośników danych, takich jak pendrive. Za sprawą wbudowanego akumulatora, BOOMBOX BT stanowi przenośny system głośników idealny zarówno do użytku domowego, biurowego, jak i w czasie różnego rodzaju wyjazdów. Przy pełnym naładowaniu urządzenie działa nawet 6 godzin. Zestaw posiada drewnianą obudowę, która wpływa znacząco na jakość brzmienia – dzięki niej wydobywający się z głośnika dźwięk jest niezwykle czysty. Z prawej oraz lewej strony BOOMBOX-a BT znajdują się dwa głośniki średniotonowe. Na przednim panelu umiejscowiony został wyświetlacz informacyjny LED, przyciski sterujące i membrana 3-calowego głośnika niskotonowego. Z boku znajduje się port USB, wejście AUX, slot na karty pamięci microSD oraz gniazdo miniUSB służące do ładowania. Do zestawu dołączony został kabel USB do ładowania głośnika, kabel AUS oraz bezprzewodowy pilot sterujący. Cena urządzenia to około 94 zł.

Wynik zestawienia

W porównaniu najkorzystniej wypada głośnik marki Philips, a to ze względu na wyjątkowo kompaktowy rozmiar ułatwiający jego przenoszenie oraz wbudowany mikrofon, który sprawia, że urządzenie możemy wykorzystywać jako zestaw głośnomówiący.

Po więcej informacji zapraszamy na http://www.philips.pl/

 

Porównanie przenośnych głośników do 400 zł
5 (100%) 1 vote[s]

Say Something