Miniwieża model Philips BTD2180/12

Porównanie miniwież do 1000 złotych

Jeżeli nie dysponujemy wystarczającą przestrzenią, a w dalszym ciągu zależy nam na wysokiej jakości dźwięku, dobrym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w miniwieżę. Poniżej przegląd kilku modeli, za które zapłacimy nie więcej niż 1000 złotych.

Ferguson HearMe CD250BT

Miniwieża audio Ferguson HearMe CD250BT zachwyca czystym brzmieniem, które dzięki funkcji EQ oraz Tone, może być regulowane według indywidualnych upodobań czy rodzaju odtwarzanej aktualnie muzyki. Pilot zdalnego sterowania umożliwia wygodną kontrolę sprzętem.

Zastosowana została tutaj bezprzewodowa technologia komunikacyjna krótkiego zasięgu, czyli Bluetooth, która umożliwia bezproblemową komunikację ze smartfonem, tabletem czy laptopem.

Zestaw głośnikowy z systemem Bass Reflex emituje niskie tony o większej głębi niż kompaktowy system głośnikowy. Zestaw ten różni się od niego obecnością tuby basowej akustycznie zharmonizowanej z głośnikiem niskotonowym, co pozwala uniknąć obcinania niskich dźwięków. Efektem jest głębszy, regulowany bas i mniejsze zniekształcenia. System wprowadza w rezonans masę powietrza znajdującą się w tubie basowej tak, by wibrowała niczym zwykły głośnik niskotonowy. Przekłada się to na wzmocnienie basów i ich większą głębię.

Dzięki funkcji przenoszenia plików możemy cieszyć się wygodą dostępu do większej ilości utworów muzycznych. Możliwe jest to za sprawą wbudowanego gniazda USB Direct.

Na uwagę zasługuje tu również funkcja cyfrowego strojenia stacji FM. Dzięki możliwości zapisania ustawień ulubionych rozgłośni, możemy uzyskać szybki i wygodny dostęp do nich.

Za opisywaną miniwieżę zapłacimy około 415 złotych.

Samsung MM-J320

Druga z opisywanych wież posiada funkcję TV Sound Connect wykorzystującą technologię Bluetooth w taki sposób, by możliwe było łatwe jej połączenie z telewizorem. Pozbywając się dodatkowych kabli, możemy w pełni wyeksponować design obu urządzeń oraz estetykę naszego salonu. Co ważne, oba sprzęty obsługujemy wówczas przy pomocy tylko jednego pilota.

Na uwagę zasługuje tutaj unikatowa technologia Crystal Amp Pro, która wielowymiarowo analizuje i poprawia sygnał dźwiękowy.

Urządzenie wyposażone jest również w wejście USB i technologię Bluetooth. W przypadku tej drugiej, sprzęty musimy sparować ze sobą tylko raz.

Model ten to wydatek rzędu 550 złotych.

Philips BTD2180/12

Wieża ta wyposażona jest w zmechanizowane, wysuwane drzwiczki przednie, które wysuwają się pionowo w górę lub w dół za dotknięciem jednego przycisku.

Posiada ona funkcję korekcji dźwięku, która oferuje wybór wstępnie zaprogramowanych ustawień korektora – zrównoważone, wyraziste, ciepłe, czyste czy mocne, które umożliwiają zoptymalizowane zakresów częstotliwości dla poszczególnych stylów muzycznych. Każdy z trybów wykorzystuje technologię korekcji graficznej w celu automatycznego dostrojenia balansu dźwięku i uwydatnienia jego częstotliwości mających kluczowe znaczenie w danym gatunku muzycznym. Za sprawą precyzyjnego dostosowania balansu dźwięku do gatunku muzycznego, funkcja korekcji dźwięku pozwala czerpać maksymalną przyjemność ze słuchania muzyki.

Wieża wyposażona jest w system Dolby Digital, czyli wiodący, światowy standard cyfrowego dźwięku wielokanałowego, który wykorzystuje anatomię ludzkiego ucha do naturalnego przetwarzania dźwięku. W efekcie, użytkownik słyszy doskonałej jakości dźwięk przestrzenny i realistyczne, otaczające tony.

Urządzenie to posiada także, opisywany powyżej, system Bass Reflex, złącze USB Direct oraz funkcję cyfrowego strojenia stacji radiowych. Korzysta także z technologii Bluetooth.

Wieża ta to koszt około 900 złotych.

Po więcej informacji zapraszamy na: https://www.philips.pl/

 

Porównanie miniwież do 1000 złotych
5 (100%) 2 vote[s]

Say Something