Głośniki bezprzewodowe, mimo niewielkich rozmiarów, gwarantują dźwięk wysokiej jakości.

Porównanie głośników bezprzewodowych do 1000 zł

Głośniki bezprzewodowe to urządzenie, które w ostatnim czasie cieszy się bardzo dużą popularnością na rynku. Trudno się temu dziwić – do ich zalet zaliczyć można bowiem zarówno kompaktowy rozmiar, brak potrzeby prowadzenia kabli, jak i mobilność, dzięki czemu ulubionymi utworami możemy cieszyć się nie tylko w domowym zaciszu, lecz również np. w czasie imprezy w plenerze.

Ceny tego typu sprzętu zaczynają się od około 100 złotych, lecz za wersje dla wymagających zapłacić będzie trzeba nawet 1000 złotych. Oto porównanie 3 głośników bezprzewodowych dla prawdziwych melomanów.

Philips głośnik bezprzewodowy SoundRing

Charakterystyczna konstrukcja tego głośnika bezprzewodowego została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić dźwięk wypełniający całe pomieszczenie. W skład urządzenia wchodzi znajdująca się na środku tuba basowa oraz cztery wysokiej jakości przetworniki – dwa przednie oraz dwa boczne wraz z neodymowymi magnesami emitującymi dźwięk we wszystkich kierunkach gwarantując jego doskonałą wyrazistość.

Na uwagę zasługuje także opracowana przez firmę Philips technologia FullSound, która wykorzystuje cyfrowe przetwarzanie dźwięku nowej generacji tak, by wzbogacić go w możliwie najwierniejszy sposób. Odtwarzane utwory są dynamicznie analizowane i optymalizowane, dzięki czemu możliwe staje się uzyskanie dźwięku ciepłego i pełnego detali. Głośnik bezprzewodowy SoundRing obsługuje transmisję muzyki za sprawą technologii Bluetooth i posiada wbudowany mikrofon, co sprawia, że może również pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego. Za urządzenie zapłacimy około 899 złotych.

 

Panasonic głośnik bezprzewodowy SC-ALL8

Głośniki Panasonic z serii ALL z technologią AllPlay pozwalają na prostą konfigurację odtwarzania muzyki w wielu pomieszczeniach i z różnych źródeł cyfrowych dzięki technologii Wi-Fi. Odtwarzaniem utworów można sterować tu bezpośrednio z interfejsu aplikacji usługi muzycznej lub internetowej stacji radiowej. Głośnik bezprzewodowy wyposażony został w 5-drożny system głośnikowy, w skład którego wchodzą głośniki wysoko- oraz niskotonowe i subwoofer. Sygnał dźwiękowy dzielony jest pod kątem zakresów akustycznych – od tonów niskich do wysokich, co sprawia, że każdy z głośników jest w stanie emitować czysty, bogaty dźwięk. Cena urządzenia to około 697 złotych.

 

Creative Labs T50 głośniki bezprzewodowe 2.0

Każdy z głośników satelitarnych wchodzących w skład zestawu posiada membrany wysokotonowe z jedwabną kopułą oraz membrany stożkowe z włókna szklanego. Pierwsze z nich gwarantują ciepłe brzmienie dźwięków wysokich, a przetworniki średniotonowe – naturalne, precyzyjne i pełne brzmienie tonów średnich. Dzięki zastosowaniu technologii BasXPort, każdy z głośników jest zintegrowany z dużym otworem bass-reflex odpowiadającym za przesyłanie fal dźwiękowych z wewnętrznej komory głośnika i wypełnianie przy jego pomocy całej przestrzeni, co umożliwia uzyskanie doskonałych basów. Głośniki bezprzewodowe od Creative Labs to wydatek rzędu 949 złotych.

 

Zwycięzca zestawienia

W powyższym zestawieniu najlepiej wypada głośnik bezprzewodowy SoundRing marki Philips. Na rzecz tego urządzenia przemawia zarówno efektowny design, innowacyjna technologia FullSound, jak i wbudowany mikrofon.

Po więcej informacji zapraszamy na http://www.philips.pl/

Porównanie głośników bezprzewodowych do 1000 zł
5 (100%) 2 vote[s]

Say Something