Głośnik przenośny

Najlepsze głośniki przenośne do 600 zł

Każdy miłośnik muzyki oraz podróży docenia możliwości, jakie w temacie łączenia tych dwóch pasji dają głośniki bezprzewodowe. Lekkie, z wytrzymałą baterią, w szerokiej gamie kolorystycznej – głośniki bluetooth doskonale pasują do nomadyczno-romantycznego trybu życia i umilają noce na plaży czy samotne wędrówki po górach ulubionymi kawałkami.

Pamiętajmy jednak, że taki przenośny głośnik bezprzewodowy musi znieść wiele niewygód oraz będzie narażony na różnego rodzaje wypadki, takie jak niskie temperatury, wilgoć czy kurz. Dlatego wybierając naszego towarzysza podróży, warto zwracać uwagę na głośniki z nieco wyższej półki cenowej, których producenci zadbali o ich odpowiednią oprawę i przygotowanie. Żeby nieco ułatwić Wam trudny wybór głośnika, przygotowaliśmy dla Was zestawienie trzech urządzeń w cenie do 500 złotych. Oto nasze typu!

Wybieramy głośnik do zadań specjalnych

Głośniki Philips EverPlay – testy, którym poddano głośnik EverPlay, mogłyby spokojnie podpadać pod Konwencję Genewską. Propozycja Philipsa została umieszczona w komorze testowej, która symulowała najcięższe warunki użytkowania. Głośnik wyszedł z niej bez szwanku, a o jego niezwykłej żywotności świadczą również liczne pozytywne opinie użytkowników! Na uwagę zasługuje również zaskakująco dobrej jakości dźwięk oraz cylindryczny kształt, który sprawia, że głośnik bez problemu można schować do damskiej torebki, plecaka, a nawet specjlanej kieszeni przeznaczonej na butelkę z wodą! Całości dopełnia bateria mogąca przepracować bez przerwy dziesięć godzin oraz wyjątkowy silny zasięg – EverPlay łączy się z urządzeniem nawet z odległości trzydziestu metrów! Cena około 500 zł.

JBL Charge 2 Plus – to kolejny głośnik do zadań specjalnych. Propozycja znanej i lubianej firmy JBL jest wodoszczelna, dostępna w kilku intensywnych kolorach oraz – co z pewnością ucieszy wielbicieli mocnego dźwięku – może wygenerować nawet 80 decybeli! Całości dopełnia wyjątkowo wytrzymała bateria trzymająca nawet dwanaście godzin. Drobną wadą głośnika może być jego stosunkowo wysoka waga – JBL Charge 2 Plus waży około 600 g, co może mieć spore znaczenie, zwłaszcza jeśli podróżujemy jedynie z bagażem podręcznym. Producent nie wspomina również o tym, jak głośnik radzi sobie ze wstrząsami czy zapiaszczeniem. Cena około 400 zł.

Czy najdrożej znaczy najlepiej?

Fugoo Sport – kolejnym zawodnikiem wagi (całkiem dosłownie) ciężkiej jest głośnik marki Fugoo. Już sam opis głośnika sprawia, że ma się wrażenie, że urządzenie to zostało stworzone z myślą o ludziach zupełnie nieodpowiedzialnych, posiadających w dodatku zapędy sadystyczne. Fugoo Sport może przeżyć upadek z niemal dwóch metrów, wytrzymać pół godziny pod wodą przy zanurzeniu na głoębokość jednego metra, jest także śniego, błoto i pyłoodporny, a do tego może pracować przez czterdzieści godzin! – co prawda przy głośności wynoszącej nie więcej niż 50%, ale i tak jest to imponujący wynik. Głośnik waży 643 gramy oraz łączy się z urządzeniami na odległość dziesięciu metró. Cena około 600 zł.

Prezentowane urządzenia to doskonali partnerzy survivalowych eskapad. W podróż najchętniej zabralibyśmy wszystkie, ale ponieważ ich łączna waga to 1,7 kilograma, z żalem musimy zdecydować się na jedno, a jest nim EverPlay marki Philips! Głośnik urzekł nas swoją trudną historią, niską wagą, odpornością na przeciwności losu oraz doskonałej jakości brzmieniem! Jeżeli Wam również ten zawodnik przypadł do gustu, więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie Philips.pl.

 

Najlepsze głośniki przenośne do 600 zł
4 (80%) 1 vote[s]

Say Something