elektroniczna niania to niezastąpione urządenie dla każdego rodzica

Najlepsze elektroniczne nianie do 200 zł

Elektroniczna niania to dzisiaj absolutny must have każdego rodzica. To urządzenie jest niezwykle pomocne w opiece nad dzieckiem, daje rodzicom większą swobodę, ale i kontrolę. Elektroniczna niania stanowi również idealny pomysł na prezent. I wcale nie trzeba na niego wydawać fortuny. Oto lista najlepszych modeli elektronicznych niań w cenie do 200 zł.

Kupując tego typu urządzenie, należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych parametrów, bowiem to od nich zależy, czy dany sprzęt będzie spełniał swoją funkcję. Najważniejsze z nich to:

  1. zasięg – liczony dla przestrzeni zamknięte i otwartej, ale na opakowaniach najczęściej podawany jest tylko ten drugi (warto na to zwrócić uwagę, bo zasięg dla przestrzeni otwartej jest około cztery razy większy, a tego typu urządzenia stosujemy najczęściej w domach, czyli w przestrzeni zamkniętej)
  2. częstotliwość i liczba kanałów transmisji
  3. dodatkowe funkcje (np. monitor oddechu)

 

Avent elektroniczna niania DECT

Elektroniczna niania Avent zapewnia pełnię spokoju rodzicom i oferuje niezawodne połączenie o krystalicznej jakości dźwięku. Zawiera najważniejsze funkcje, jakie powinno mieć takie urządzenie, a przy tym jest gwarancją jakości. Jego zasięg to 300 m w przestrzeni otwartej i 50 m w przestrzeni zamkniętej. Posiada 120 kanałów i ma wbudowaną funkcję ich automatycznego wybierania.

Dzięki Technologii DECT (Digital Enhanced Cordless Telecommunications) zapewnia najwyższej jakości, krystalicznie czysty dźwięk oraz gwarantuje brak zakłóceń z innych urządzeń nadawczych (innych elektronicznych niań, telefonów bezprzewodowych i komórkowych). Może być zasilany sieciowo lub bateryjnie i zapewnia bardzo długi czas działania – nawet do 24 h. Wyjątkowy tryb Smart ECO automatycznie zmniejsza moc transmisyjną i zwiększa żywotność akumulatora. Posiada wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora oraz wskaźniki informujące o nawiązaniu połączenia i działaniu zasięgu. Gdy urządzenie wyjdzie poza zasięg, natychmiast włącza się automatyczne ostrzeżenie. Dodatkowa funkcja to lampka nocna.

Cena:  ok. 210 zł

Elektroniczna niania Avent Philips podbija rankingi

Motorola MBP 8

Motorola MBP 8 posiada zasięg do 50 m w przestrzeni zamkniętej i 300 m w przestrzeni otwartej. Wyposażona jest w technologię 1.8 GHz i 10 kanałów. Posiada mikrofon o dużej czułości oraz wskaźnik LED informujący o zasilaniu. Informuje również, gdy urządzenie znajduje się poza zasięgiem. Dodatkowe funkcje to: lampka nocna, szyfrowanie danych i możliwość włączenia trybu ECO.  Zasilanie jest tylko sieciowe, ale urządzenie posiada bezpośrednie wejście do gniazdka. Nie posiada z kolei wskaźnika naładowania baterii.

Cena: od 119 zł

BabyOno BO-194

Nianie BabyOno również cieszą się dobrą opinią wśród rodziców. Jednym z argumentów jest dobra cena – nieprzekraczająca 200 zł. Model BO-194 posada zasięg 450 m w przestrzeni otwartej. Umożliwia prace na dwóch kanałach jednocześnie, co pomaga uniknąć zakłóceń. Zasilany jest sieciowo lub na baterie. Ma wbudowaną diodę sygnalizującą niski poziom baterii, a dodatkowo przy odbiorniku znajduje się klips, dzięki któremu urządzenie można przymocować do paska.

Cena: od 125 do 170 zł

Overmax Babyline 2.1

Elektroniczna niania Overmax Babyline 2.1 jest jednym z najtańszych modeli na rynku. Posiada podstawowe parametry. Dość dużym zaskoczeniem jest zasięg – aż 300 m w przestrzeni otwartej. Poza tym ma 2 kanały zapewniające stabilne połączenie i gwarancję prywatności oraz diody ostrzegające przed niskim poziomem baterii. Urządzanie zasilane jest sieciowo lub bateryjnie i ma wbudowany zaawansowany system oszczędzania energii. Dodatkowo posiada regulację głośności oraz klips umożliwiający przymocowanie urządzenia do paska.
Cena: od 88 zł

Przy wyborze elektronicznej niani warto kierować się nie tylko ceną, ale gwarancją jakości oraz dobrymi opiniami o produkcie. Z opisanych wyżej modeli najlepszym wyborem jest niania elektroniczna Philips Avent – dobry zasięg, tryb oszczędzania energii, świetna jakość dźwięku oraz nowoczesny design to największe atuty tego modelu.

Najlepsze elektroniczne nianie do 200 zł
5 (100%) 2 vote[s]

Say Something