Dzięki dobrej miniwieży będziesz mógł słuchać ulubionej muzyki w doskonałej jakości!

Najlepsza miniwieża do 1000 złotych

Każdy wielbiciel muzyki marzy o sprzęcie, przy pomocy którego mógłby słuchać ulubionych utworów w doskonałej jakości! Niestety, tego rodzaju urządzenia o dużej mocy zajmują zazwyczaj sporo miejsca, przez co często na ich posiadanie nie pozwala nam zarówno skromny metraż naszej przestrzeni życiowej, jak i troska o dobre relacje z sąsiadami. Na szczęście producenci pomyśleli o wrażliwych melomanach z małymi mieszkaniami i specjalnie dla nich stworzyli urządzenie, które – pomimo niewielkich kształtów – pozwala w pełni docenić walory każdego rodzaju muzyki!

Dla wszystkich wielbicieli dobrego brzmienia przygotowaliśmy porównanie trzech miniwież wiodących marek w nierujnującej portfela cenie.

Mikrowieża Philips BTD2180/12

Mikrowieża marki Philips zasługuje na uwagę przede wszystkim dzięki zastosowaniu systemu Dolby Digital, który, dzięki zręcznemu wykorzystaniu anatomii ludzkiego ucha, pozwala na słyszenie doskonałej jakości dźwięku przestrzennego o maksymalnej mocy 70 W. To innowacyjne rozwiązanie pozwoli nam cieszyć się w pełni ulubionymi utworami, pomimo nie najwyższej mocy urządzenia. Dodatkowo Philips wyposażył swoją mikrowieżę w technologię Bass Reflex, która pozwala głośnikom na emitowaniu tonów głębszych, niż większość powszechnie dostępnych na rynku urządzeń kompaktowych. Oprócz tego mikrowieża Philips umożliwia bezprzewodową transmisję muzyki przy użyciu technologii bluetooth, dzięki czemu bez problemu możemy odtwarzać na niej ulubione kawałki nagrane na każdego rodzaju urządzeniu mobilnym, oraz możliwość odtwarzania plików MP3 przez bezpośrednie podłączenie odpowiedniego nośnika.

Sugerowana cena – ok. 900 zł.

 

Miniwieża Panasonic SC-PMX7

Miniwieża Panasonic jest jednym z najpopularniejszych tego rodzaju produktów oferowanych przez japońskiego producenta. Podobnie jak propozycja Philipsa, również korzystając z tej miniwieży możemy łączyć się z innymi urządzeniami mobilnymi przy użyciu technologii bezprzewodowych. SC-PMX7 świetne radzi sobie także z odtwarzaniem plików MP3 zapisanych na płytach oraz innych nośnikach. Zestaw został wyposażony w dwa głośniki stereo, które dają czyste, głębokie brzmienie o imponującej mocy 120 W.

Sugerowana cena – ok. 930 zł.

 

Miniwieża Sony CMT-SBT100

Tworząc swoją miniwieżę, Sony postawiło przede wszystkim na możliwość bezprzewodowego odtwarzania muzyki przy użyciu łączności NFC Bluetooth. Zaletą urządzenia jest to, że w celu posłuchania ulubionych kawałków w dobrej jakości, nie trzeba parować urządzeń, a wystarczy jedynie przytknąć naszego smartfona do obudowy wieży. Oczywiście nie oznacza to, że nasza kolekcja płyt będzie musiała powędrować na strych! CMT-SBT100 posiada również wbudowany odtwarzacz CD. Niewielką moc 50 W miniwieża kompensuje wzmacniaczem cyfrowym S Master oraz znaną już technologią odtwarzania dźwięku Bass Reflex, które pozwalają uzyskać wysokiej jakości brzmienie.

Sugerowana cena – ok. 930 zł.

 

Pomimo rozlicznych zalet wszystkich produktów, w rankingu zdecydowanie prowadzi propozycja marki Philips. Producentowi udało się stworzyć urządzenie, którym bez szkody dla muzyki można zastąpić tradycyjne wieże stereo. Mikrowieża Philips BTD2180/12 pomimo niezbyt dużej mocy dźwięku, wygrywa z konkurencją jakością odtwarzanej muzyki, która, w połączeniu z przyjemną dla oka, kompaktową obudową, sprawia, że mikrowieża Philips BTD2180/12 jest urządzeniem idealnie sprawdzającym się w warunkach domowych. Więcej informacji na stronie Philips.pl.

Najlepsza miniwieża do 1000 złotych
5 (100%) 1 vote[s]

Say Something