Głośniki bezprzewodowe, mimo niewielkich rozmiarów, gwarantują dźwięk wysokiej jakości.

Miniwieża i światełka choinkowe – czyli jak zorganizować przyjęcie w ogrodzie

Przyjęcie w ogrodzie to doskonały pomysł na niemal każdą okazję! Niezależnie od tego, czy jest to niezobowiązujące spotkanie ze znajomymi czy też bardziej oficjalna uroczystość! Letni wieczór, zapach kwiatów i gwiazdy świecące nad głową już same w sobie stanowią piękną oprawę takiej imprezy, jeżeli jednak chcemy, żeby nasze przyjęcie było idealne i przebiegło bez zakłóceń, warto zadbać o jego odpowiedni plan oraz zawczasu poczynić pewne przygotowania.

Muzyka i dobre stosunki z sąsiadami

Główną bolączką wszystkich osób organizujących jakiekolwiek zabawy plenerowe jest zapewnienie gościom odpowiedniego podkładu muzycznego. W przypadku, kiedy organizujemy imprezę w naszym własnym ogródku, zwłaszcza przydomowym, zadanie jest dodatkowo utrudnione. Z jednej strony otwarta przestrzeń wydaje się sugerować użycie sprzętu o większej mocy, z drugiej jednak strony organizując imprezę warto pamiętać o tym, że nasi sąsiedzi niekoniecznie chcą w niej uczestniczyć. Zanim zatem wynajmiemy zestaw hi-fi z pobliskiego klubu, sprawdźmy, czy zwykła miniwieża nie okaże się wystarczająca do zapewnienia nam miłego tła dźwiękowego. Zwłaszcza, że nowoczesne miniwieże, takie jak propozycja Philipsa NTRX500/10, nie tylko posiadają naprawdę interesujące możliwości w zakresie brzmienia, ale dodatkowo są wyposażone w efekty świetlne! Dzięki temu, kiedy gościom już znudzi się posiedzenie przy stole, będziemy mogli przy użyciu tej miniwieży stworzyć profesjonalny dancefloor! Dodatkową zaletą NTRX500/10 jest to, że producent wyposażył ją w praktyczne kółeczka, które dodatkowo ułatwiają transport. Powracając jednak do sąsiadów – przed imprezą pamiętajmy, żeby odwiedzić tych najbliżej mieszkających i uprzedzić ich, że konkretnego dnia może być u nas nieco głośniej, a także z góry przeprosić za ewentualne hałasy.

Organizacja przyjęcia i nastrój

Podczas przygotowań do imprezy warto zadbać nie tylko o rzeczy podstawowe, jak stoły i krzesła, ale również nastrój a także komfort naszych gości! W przypadku wygody zaproszonych osób bardzo dobrym pomysłem będzie położenie na krzesłach specjalnych poduszek – zwłaszcza że krzesła ogrodowe raczej nie są synonimem komfortu. Oprócz tego pamiętajmy, że nawet letni wieczór potrafi być wyjątkowo chłodny. Rozwiązanie tego problemu jest wyjątkowo proste! Warto na każdym krześle zostawić koc lub szal, którego goście będą mogli użyć w razie potrzeby. Co do nastroju, warto połączyć urocze z pożytecznym i udekorować teren posesji małymi światełkami. Kolorowe lampiony oraz lampki choinkowe będą nie tylko ładnie wyglądały, ale zapewnią też dodatkowe oświetlenie. Jeżeli na imprezie nie będzie małych dzieci, możemy również pokusić się o wykonanie minilampionów ze słoików – koszt takiego przedsięwzięcia to groszowa sprawa, a efekt końcowy jest naprawdę czarujący! W ogrodzie nie może oczywiście zabraknąć też świeżych kwiatów. Pamiętajmy jednak o tym, żeby nie doprowadzić do przerostu formy – ogromne bukiety ustawione na stołach z jedzeniem mogą skutecznie utrudnić delektowanie się posiłkiem.

No i na koniec – proza życia – płyn oraz świece przeciw komarom. Warto ustawić je wokół miejsca, gdzie będą siedzieli goście, ponieważ zdecydowanie poprawią komfort całej imprezy!

Przy tak zorganizowanym przyjęciu z pewnością czeka nas dobra zabawa! Zwłaszcza z oprawą muzyczno-świetlną zapewnioną przez miniwieżę Philipsa! Więcej informacji na temat tego interesującego urządzenia znajdziecie na stronie producenta philips.pl!

Wieża hi-fi na garden party

Miniwieża i światełka choinkowe – czyli jak zorganizować przyjęcie w ogrodzie
4 (80%) 1 vote[s]

Say Something