Miniwieża świetnie sprawdzi się we wnętrzach o niewielkim metrażu.

Miniwieża do 500 złotych

Każdy meloman marzy o tym, żeby w swoim domu posiadać profesjonalny zestaw do słuchania muzyki. Niestety, współczesne budownictwo często obraca te marzenia w pył. Niewielkie pomieszczenia i papierowe ściany trudno nazwać warunkami sprzyjającymi „godnemu” słuchaniu muzyki. Zanim jednak w rezygnacji zaczniemy przeglądać oferty głośników do laptopa lub słuchawek nausznych, warto zainteresować się alternatywnym rozwiązaniem dla zestawu grającego, jakim jest miniwieża!

Miniwieża – nowoczesne rozwiązanie do małego mieszkania

Nowoczesne miniwieże to kompaktowe urządzenia, które dają bardzo dobrej jakości dźwięk przy niewielkich gabarytach! Najnowszej generacji miniwieże doskonale sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach, wypełniając je naszą ulubioną muzyką i sprawiając, że doskonale radzimy sobie bez wielkich kolumn i trzech różnych odtwarzaczy, które i tak nie sprawdziłyby się w kawalerce. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest to, że na rynku dostępnych jest wiele rodzajów miniwieży, od modeli wyposażonych w dodatkowy adapter do odtwarzania płyt winylowych, aż po super nowoczesne egzemplarze z wbudowanym twardym dyskiem, na którym zapisujemy ulubioną muzykę! Jak zatem widać, wybór jest spory i każdy znajdzie coś dla siebie oraz… Na swoją kieszeń!

Ranking miniwieży

Bardzo przyzwoitą miniwieżę można zakupić już za 500 złotych! Dzisiaj postanowiliśmy przyjrzeć się najlepszym modelom z tej kategorii cenowej!

Philips MCM2350 – miniwieża Philipsa ma wszystko to, co miniwieża mieć powinna, czyli odtwarzacz CD-R/RW, CD zapisanych w formacie mp3 oraz wejście USB. Dodatkowo to maleństwo posiada moc 70W, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na urządzenie o takich gabarytach! Jednak co najważniejsze, producent zadbał również o aspekt, który w odtwarzaczach „mini” najczęściej zawodzi, czyli basy! Miniwieża Philips MCM2350 została dodatkowo wyposażona w system Bass Reflex, który zapewnia doskonałą barwę i głębię niskich tonów! Miłą i ułatwiającą życie drobnostką jest również cyfrowe strojenie z pamięcią stacji oraz dodatkowe wejście audio, które umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzeń przenośnych.

 Miniwieża Manta SPK5003 to z pewnością jedna z bardziej interesujących propozycji na rynku. Na szczęście jej nietuzinkowy kształt, który doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, to nie wszystko, co urządzenie ma nam do zaoferowania! Miniwieża Manta wyposażona jest w aż dwa głośniki wysokotonowe oraz subwoofer, któr dodatkowo poprawia jakość dźwięku! Oprócz tego urządzenie posiada czytnik kard SD czytnik USC oraz tradycyjny AUX. Rzeczą, która nie zachwyca, jest całkowita moc miniwieży wynosząca zaledwie 40W, ale pamiętajmy, że przy tego rodzaju urządzeniach jest to raczej parametr „pokazowy”, służący przyciągnięciu uwagi klienta.

 Ostatnim prezentowanym przez nas produktem jest miniwieża Trevi XCX1050S. W przeciwieństwie do kompaktowej Manty, propozycja Trevi to tradycyjne urządzenie z dwoma niewielkimi głośnikami. Łącza moc miniwieży wynosi 40W, a producent zadbał o to, żeby dwa głośniki zapewniały słuchaczom brzmienie wysokiej jakości. Na uwagę zasługuje fakt, że Trevi, oprócz formatu AUX i złącza USB, posiada również wbudowaną technologię Bluetooth, która umożliwia bezprzewodowe łączenie się z urządzeniem.

 Wybierając miniwieżę z niższej półki cenowej warto zdecydować się na urządzenie, które oferuje duże możliwości w zakresie odtwarzanych formatów – USB czy czytnik kart SD to duże ułatwienie! W naszej opinii w rankingu najlepiej wypada miniwieża Philips, ponieważ oprócz wszystkich pożądanych funkcjonalności posiada również technologię poprawiającą jakość basów. Jeżeli Was również zainteresowała ta pozycja, więcej informacji na jej temat znajdziecie na stronie producenta Philips.pl.

Wieża od mikrowieży różni się wielkością

Miniwieża do 500 złotych
4.5 (90%) 2 vote[s]

Say Something