Maszynka do strzyżenia włosów to must have każdego mężczyzny

Maszynki do strzyżenia włosów do 300 zł – krótki przegląd

Po co chodzić co miesiąc na strzyżenie włosów, jeśli można samemu zostać fryzjerem i strzyc się, kiedy tylko jest taka potrzeba? Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, który nam to umożliwi. Maszynki do strzyżenia włosów to dzisiaj podstawa. Na rynku mamy szeroki wybór modeli w różnych cenach. Udowadniamy, że 300 zł wystarczy, aby kupić naprawdę dobrej jakości sprzęt.

Kupując maszynkę do strzyżenia włosów, należy dokładnie przyjrzeć się nie tylko cenie, ale również najważniejszym parametrom.  W tym wypadku bardzo ważny jest zakres długości strzyżenia – im więcej możliwości, tym lepiej oraz rodzaje ostrzy – to od nich bowiem zależy jakość strzyżenia i to, jak długo będziemy mogli nacieszyć się takim sprzętem. Ponadto zwróćmy uwagę na rodzaj zasilania (najlepiej, aby był akumulatorowo-sieciowy) i czas działania baterii oraz jej ładowania. Nie bez znaczenia pozostaje kształt urządzenia – zbyt małe lub zbyt duże urządzenie może nam utrudnić strzyżenie.

Philips series 9000 HC9450/15Hair Clipper 9000 Philips to aż 400 długości

Firma Philips ma bardzo duży wybór maszynek do strzyżenia włosów. Każdy znajdzie coś dla siebie (http://www.philips.pl/c-m-pe/maszynki-do-strzyzenia-wlosow). Maszynka do strzyżenia włosów z serii 9000 HC9450/15 zapewnia doskonałą precyzję i kontrolę cięcia. Jest wyposażona w panel dotykowy Digital Swipe, który bardzo ułatwia strzyżenie. Wyświetla on dokładne informacje o wybranej długości strzyżenia, za jego pomocą można również przeglądać dostępne długości i wybierać te, które nam najbardziej odpowiadają. Posiada aż 400 (!) długości od 0,5 do 42 mm (jest to możliwe dzięki 3 regulowanym nasadkom grzebieniowym – od 1 do 7 mm, od 7 do 24 mm i od 24 do 42 mm) i dokładność do 0,1 mm. Dodatkowo posiada funkcję Turbo, która automatycznie zwiększa prędkość strzyżenia przy kontakcie z grubszymi włosami, co umożliwia dokładne i łatwe strzyżenie. Maszynka Philips posiada także samoostrzące się ostrza z tytanu, które zapewniają najwyższą trwałość, długotrwałą skuteczność i dokładne cięcie. Czas działania baterii to aż 120 minut po 1 godzinie ładowania.

Cena: 289 zł

Remington PrecisionCut Titanium Plus HC5700

Firma Remington również posiada duży wybór różnych maszynek do strzyżenia. Seria PrecisionCut Titanium prezentuje wysoką jakość. Model HC6700 posiada ostrza pokryte tytanem AccuAngle ustawione pod kątem 42 stopni w celu zapewnienia dokładniejszego strzyżenia. Posiada 23 ustawienia długości w zakresie 0,5-44 mm, a przełącznik SlideSelect umożliwia szybką ich zmianę.  Urządzenie ma funkcje Turbo, która oferuje dodatkową moc za jednym naciśnięciem przycisku. Czas ładowania to 4 godziny, czas pracy baterii 75 minut. Wyświetlacz LED pokazuje poziom naładowania baterii.  Urządzenie można myć pod bieżącą wodą.  Ma również wejście USB i posiada 3 lata gwarancji.
Cena: 200 zł

Braun HC5090

Firma Braun również wiedzie prym na rynku, jeśli chodzi o maszynki do strzyżenia.  Maszynka Braun Hair Clipper HC5090 posiada dwie nasadki, dzięki którym mamy 17 ustawień długości – od 3 do 24 mm i od 14 do 35 mm oraz dodatkowe ustawienie krótkiej długości, kiedy nie stosujemy żadnej nasadki.  Jak można wyczytać na stronie producenta, model ten posiada nadzwyczajnie ostre stalowe ostrza oraz system pamięci Safety Lock, który zapamiętuje ostatnio używane długości.  Czas pracy baterii wynosi 50 minut, a czas ładowania to 1 godzina.  Maszynka ta jest w pełni wodoodporna, co ułatwia jej czyszczenie.  Ma także poręczny gumowy uchwyt.
Cena: 298 zł

Spośród wyżej wymienionych modeli, najlepszy wydaje się ten marki Philips. Kosztuje niecałe 300 zł i ma największy zakres długości, najwięcej funkcji i najdłuższy czas pracy baterii. Pamiętajmy o tym, że tego typu urządzenia nie kupuje się co miesiąc, ale służy nam ono nawet kilka lat. Nie warto więc na tym oszczędzać, w szczególności, gdy różnice w cenie nie są aż tak duże.

 

Maszynki do strzyżenia włosów do 300 zł – krótki przegląd
5 (100%) 1 vote

Say Something