Głośniki bezprzewodowe za mniej niż 1000 złotych

Jak się okazuje, by móc cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem, nie musimy przenosić zawartości naszego odtwarzacza MP3 czy telefonu komórkowego na dysk twardy komputera. Wystarczy bowiem, że zainwestujemy w cieszące się w ostatnim czasie coraz większą popularnością głośniki bezprzewodowe, które dzięki swoim kompaktowym rozmiarom mogą być przenoszone razem z mobilnym urządzeniem. Oto porównanie kilku sprzętów tego typu.

JBL FLIP 3

Główną zaletą urządzenia jest wbudowany akumulator litowo – jonowy 3000 mAH, który zapewnia do 10 godzin pracy bez przerwy.

Zastosowana tu technologia Bluetooth umożliwia strumieniowanie muzyki w wysokiej jakości przy pomocy przenośnych urządzeń audio. Głośnik współpracuje zarówno ze smartfonami, jak i tabletami oraz laptopami.

Wykorzystuje on wbudowany głośnik z funkcją tłumienia zakłóceń i echa, co sprawia, że doskonale sprawdzi się w czasie połączeń konferencyjnych. Korzysta on także z technologii bezprzewodowego łączenia wielu głośników JBL Connect, która to pozwala zwiększyć wrażenia z odsłuchu.

Konstrukcja opisywanego głośnika bezprzewodowego bazuje na wysokiej jakości, odpornych na zachlapanie materiałach, dzięki czemu sprawdza się w każdych warunkach – zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i w trakcie wyjazdów.

Za urządzenie zapłacimy około 370 złotych.

 

Sony MHC-V11

Głośnik ten korzysta z technologii NFC, która eliminuje konieczność skomplikowanego konfigurowania połączeń. By móc odtwarzać ulubione utwory, wystarczy, że przyłożymy do niego smarton lub inne urządzenie ją obsługujące.

Specjalna aplikacja SongPal pozwala na wybór różnych ustawień takich, jak wybór listy odtwarzania z telefonu lub pamięci USB czy przełączanie utworów bez konieczności dotykania sprzętu.

Gdy okaże się, że moc jednego głośnika nie będzie wystarczająca, wystarczy, że podłączymy do niego kolejne. Wystarczy, że pierwszy z nich będzie pracował w trybie „gospodarz imprezy”, co zagwarantuje synchronizację efektów dźwiękowych w pozostałych urządzeniach.

Głośnik Sony świetnie sprawdzi się podczas imprez typu karaoke. Posiada on wbudowaną funkcję wyciszania partii wokalnych oraz dwa wejścia mikrofonowe. Utwory odtwarzać możemy zarówno z płyt CD, podłączonej pamięci USB, jak i serwisu YouTube.

Cena tego urządzenia to około 990 złotych.

 

Philips BT100A/00

Głośnik bezprzewodowy Philips z funkcją BluetoothGłośnik ten wyposażony jest w Bluetooth – bezprzewodową technologię komunikacyjną krótkiego zasięgu, która charakteryzuje się solidnością i energooszczędnością. Pozwala ona na bezprzewodową komunikację z urządzeniami takimi, jak iPod, iPhone czy iPad oraz smartfonami, tabletami oraz laptopami. Dzięki temu możliwe staje się wygodne odtwarzanie muzyki czy dźwięków z filmu lub gry.

Warto tu wspomnieć o funkcji zapobiegania obcinaniu pasma, która umożliwia słuchanie muzyki na wyższym poziomie głośności nawet przy niskim stanie naładowania baterii. Pozwala ona na odbieranie przez urządzenie sygnałów wejściowych z zakresu 300 – 100 mV i zapobiega uszkodzeniom głośników w następstwie zniekształceń dźwięku. Monitoruje sygnał dźwiękowy przechodzący przez wzmacniacz i utrzymuje wartości graniczne w jego paśmie, zapobiegając przekształceniom dźwięku spowodowanym przez obcinanie pasma i zachowując pożądany poziom głośności.

Za sprawą wbudowanego mikrofonu, głośnik ten może działać również jako zestaw głośnomówiący. W momencie nadejścia połączenia przychodzącego muzyka jest wstrzymywana i możemy zacząć prowadzić rozmowę.

Wejście audio pozwala natomiast na łatwe podłączanie do niemalże każdego urządzenia elektronicznego.

Za tego typu głośniki bezprzewodowe zapłacimy około 100 złotych.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: http://www.philips.pl

Głośniki bezprzewodowe za mniej niż 1000 złotych
5 (100%) 1 vote[s]

Say Something