Głośnik bezprzewodowy Philips z funkcją Bluetooth

Elektroniczny prezent na osiemnastkę

Osiemnaste urodziny to ważny dzień w życiu młodego człowieka. Oto może już większość rzeczy robić legalnie! Szukając prezentu na tę szczególną okazję, warto wybrać coś, co dodatkowo podkreśli poważny wiek jubilata lub jubilatki. W takim przypadku doskonale sprawdza się drobna elektronika! Dzięki temu możemy bez problemu połączyć przyjemny prezent z pożytecznym, a dodatkowo ofiarować bliskiej osobie coś, czego prawdopodobnie jeszcze przez długi czas nie byłby w stanie kupić samodzielnie. Na jakie elektroniczne pozycje warto zwrócić uwagę?

    1. Prezent z niższej półki cenowej

Oczywiście wybór prezentu w dużej mierze zależy od naszego budżetu. Ciekawą i stosunkowo tanią opcją jest głośnik bezprzewodowy renomowanej marki. Doskonałą propozycją w tym przypadku jest głośnik bezprzewodowy Philips. Niewielkie urządzenie kryje w sobie ogromny, jak na ten rodzaj nagłośnienia, potencjał. Dzięki technologiom wzmacniającym dolne rejestry, oraz funkcji zapobiegającej obcinaniu pasma, słuchanie muzyki przy użyciu głośnika to prawdziwa przyjemność. Oprócz tego głośnik posiada oczywiście wbudowany akumulator oraz wejście audio, przy użyciu którego można go podpiąć do każdego urządzenia mobilnego. Nie bez znaczenia jest również to, że głośnik posiada bardzo oryginalny, przyjemny dla oka kształt, który z pewnością przypadnie do gustu młodemu estecie! Prezent tego rodzaju z pewnością docenią zarówno miłośnicy sportu, jak i zwolennicy leniwych popołudni w ogrodzie. Głośnik to również niezastąpiony towarzysz wyjazdów pod namiot czy wakacyjnych wypadów nad wodę!

    1. Prezent z wyższej półki cenowej

Jeżeli możemy za prezent zapłacić nieco więcej, dobrą opcją mogą okazać się dobrej jakości słuchawki bezprzewodowe. Prawdopodobnie nie istnieje na świecie żaden nastoletni (choć już pełnoletni) meloman czy gracz, który wzgardziłby prezentem tego rodzaju! Odpowiednio dobrane słuchawki, których używania nie ogranicza kabel, sprawdzą się zarówno w domu, jak i podczas samotnego spaceru. Oczywiście ponieważ słuchawki bezprzewodowe wciąż jeszcze nie są bardzo rozpowszechnione, za urządzenie tego typu będziemy musieli zapłacić około 300 złotych, jeżeli jednak możemy sobie pozwolić na taki wydatek, z pewnością nie będą to zmarnowane pieniądze! Jeżeli dobrze znamy gust i potrzeby jubilata, możemy też poszukać słuchawek do zadań specjalnych. Świetną opcją są na przykład lekkie, niewielkie i wytrzymałe słuchawki sportowe, w których można nawet bić rekordy na basenie, a także specjalne słuchawki dedykowane wspomnianym już graczom, których kształt oraz waga są dopasowane do potrzeb osoby, która spędza w słuchawkach kilka, czy nawet kilkanaście godzin dziennie!

A może… Kosmetyka? Ostatnia propozycja może wydawać się nieco kontrowersyjna, jednak z pewnością zostanie doceniona! Niektóre marki, jak na przykład Philips, posiadają w swojej ofercie interesujące produkty pielęgnacyjne tworzone z myślą o kobietach oraz o mężczyznach. W ofercie Philipsa znajdziemy na przykład funkcjonalne trymery oraz maszynki do golenia, które z pewnością sprawią, że jubilat płci męskiej poczuje się jak poważny i dorosły młody człowiek, a także zbierające laury i pochwały szczoteczki soniczne do oczyszczania twarzy, które pokochają młode kobietki dbające o urody oraz nierzadko borykające się z problemami z cerą.

Elektroniczny prezent to zawsze dobry pomysł. Zarówno głośnik jak i słuchawki czy nawet przybory kosmetyczne mogą stanowić ciekawą alternatywę dla tradycyjnej koperty. Zwłaszcza, jeżeli dobrze znamy gusta oraz potrzeby naszego osiemnastolatka. Więcej ciekawych propozycji na prezenty, nie tylko dla młodzieży wkraczającej w dorosłość, znajdziecie na stronie producenta philips.pl.

Prezent na osiemnastkę

Elektroniczny prezent na osiemnastkę
5 (100%) 1 vote[s]

Say Something