Dobre oczyszczenie to podstawa pielęgnacji!

Codzienne oczyszczanie twarzy – jak zrobić to dobrze?

Każda kobieta marzy o pięknej i zdrowej cerze. Dla jej osiągnięcia jesteśmy w stanie spędzać długie godziny na fotelu kosmetyczki, poddawać naszą skórę wymyślnym torturom w postaci zastrzyków z botoksu lub kuracji kwasami, a także inwestować spore kwoty w kosmetyki do makijażu. Niestety, wszystko to często wymaga od nas nie tylko sporych nakładów finansowych, ale również jednej bezcennej rzeczy, którą w dzisiejszych, zabieganych czasach posiada naprawdę niewiele osób – czasu!

Wszystkie zdajemy sobie sprawę z faktu, że podstawą pielęgnacji powinno być dokładne oczyszczenie i odżywienie skóry. Ale jak zadbać o naszą cerę, kiedy wieczorem siły starcza nam jedynie na pobieżny demakijaż, a wklepanie kremu nawilżającego bywa aktem prawdziwego heroizmu? Nie wspominając już o ciągłym przekładaniu wizyt u kosmetyczki, na które zwyczajnie brakuje nam doby!

 

Na szczęście możemy wspomóc naszą codzienną rutynę odrobiną techniki i sięgnąć po innowacyjną szczoteczkę marki Philips VisaPure Advanced, która skutecznie wesprze wszystkie zabiegi pielęgnacyjne.

Oczyszczanie twarzy z technologią Philips

Na początku warto sprostować jedną rzecz – urządzenie do mikrodermabrazji Philips VisaPure  nie jest właściwie zwykłą szczoteczką, jakich pełno na rynku, a wielofunkcyjnym urządzeniem pielęgnacyjnym, dzięki któremu możemy kompleksowo zadbać o cerę bez wychodzenia z domu. VisaPure Advanced posiada w swoim wyposażeniu trzy końcówki odpowiadające za oczyszczanie cery. Szczoteczki, które znajdziemy w zestawie, dopasowane są do różnych typów skóry. W zależności od potrzeb możemy sięgnąć po szczoteczkę do skóry bardzo wrażliwej, do skóry z niedoskonałościami lub po szczoteczkę głęboko oczyszczającą pory oraz peelingującą.

Dzięki technologii DualMotion urządzenie rozpoznaje, którą szczoteczkę wybraliśmy i dopasowuje do niej prędkość obrotów i częstotliwość drgań. Dzięki temu możemy całkowicie spersonalizować siłę zabiegu i dopasować ją do naszych potrzeb. Skóra dokładnie oczyszczona z codziennych zabrudzeń, czyli nie tylko resztek makijażu, ale również sebum i martwych komórek, lepiej wchłonie kosmetyki pielęgnacyjne.

Relaksujący masaż twarzy z VisaPure Advanced

Oczyszczanie to jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania zmęczonej cerze VisaPure Advanced. Często po ciężkim dniu marzymy tylko o dwóch rzeczach – pozycji horyzontalnej i masażu. Podobne potrzeby ma nasza skóra twarzy. Dlatego VisaPure Advanced zostało dodatkowo wyposażone w dwie końcówki masujące. Pierwsza z nich przeznaczona jest do masażu rewitalizującego całej skóry twarzy. Urządzenie, którego działanie producent przyrównuje do 750 opuszków palców na minutę, poprawia mikrocyrkulację krwi, dzięki czemu cera jest staje się świetlista i wypoczęta. Druga końcówka została stworzona z myślą o delikatnej skórze wokół oczu. Program masażu okolic oczu trwa zaledwie 30 sekund, dzięki czemu możemy korzystać z niego codziennie, a sama końcówka została wykonana z chłodnego, ceramicznego materiału, który dodatkowo wspomaga walkę z oznakami zmęczenia.

Więcej informacji na temat tego unikatowego produktu, a także innych urządzeń marki Philips, przeznaczonych do pielęgnacji ciała, można znaleźć na oficjalnej stronie producenta: http://www.philips.pl/.

Oceń wpis

Say Something