Warto zaopatrzyć się w głośnik wyposażony w czytnik NFC.

Bezprzewodowy głośnik i słuchawki – czyli kilka pomysłów na prezent dla gimnazjalisty

Gimnazjaliści, czy też obecnie szósto oraz siódmoklasiści, to jedna z najbardziej niewdzięcznych grup wiekowych kiedy przychodzi do kupowania prezentów. Z jednej strony w wieku dwunastu czy trzynastu lat to jeszcze dzieci, które wciąż lubią się pobawić, ale z drugiej strony te dzieci są już jedną nogą w wieku nastoletnim, którym nie wypada podarować zabawek, ale ekskluzywnych gadżetów również nie. Jakie zatem prezenty najlepiej sprawdzą się w przypadku człowieka kilkunastoletniego?

Praktyczne gadżety w przystępnej cenie

W przypadku nastolatków warto postawić na to co modne i praktyczne, ale przy tym niekoniecznie będące czymś niezbędnym do życia. Prawdopodobnie większość elektroniki, bez której obecnie nie można wyobrazić sobie funkcjonowania, dzieciak dostał już od rodziców. Nam zatem pozostaje dokupienie wszystkiego tego, bez czego doskonale można się obejść, ale co fajnie jest mieć. Na tej liście znajdują się na przykład wszystkie rzeczy działające na Bluetooth. Idealnym pomysłem na prezent jest na przykład bezprzewodowy głośnik. Taki prezent jest stosunkowo tani – przyzwoitej jakości głośnik można kupić już za 30 – 40 złotych, a przy tym, nawet jeśli nastolatek posiada już taki gadżet, istnieje spora szansa, że wcale nie pogardzi dodatkowym nagłośnieniem! Jeżeli szukamy połączenia przystępnej ceny oraz doskonałej jakości i nietuzinkowego designe’u warto zapoznać się z ofertą marki Philips, która proponuje klientom bogaty wybór głośników na każdą kieszeń.

Innym praktycznym gadżetem, który powrócił do łask po długich latach bycia tandetnym symbolem lat osiemdziesiątych jest lampa-lawa. Nocna lampka zawsze się przyda, a ten konkretny model to nie tylko absolutny must-have tego sezonu, ale również prezent bardzo uniwersalny, który sprawdzi się w pokoju zarówno chłopca, jak i dziewczyny!

Prezenty z nieco wyższej półki

Niekiedy trafia się okazja, kiedy chcemy lub po prostu możemy wydać trochę więcej. Na co wtedy zwrócić uwagę? Co ucieszy wybrednego małolata? Dobrym pomysłem może okazać się tradycyjny, analogowy… Zegarek! Zwykły, lub niezwykły, zegarek na rękę to ostatnio jeden z bardziej popularnych prezentów, a fakt, że młodzież wciąż zna się na czasomierzu ze wskazówkami zdecydowanie przywraca wiarę w przyszłość ludzkości. Elegancki i stylowy zegarek na rękę znanej firmy na pewno będzie strzałem w dziesiątkę! Drugą rzeczą, która z pewnością ucieszy nastolatka, są słuchawki bezprzewodowe. Nie oszukujmy się, nie jest to artykuł pierwszej potrzeby, ale sam gadżet jest na tyle modny i praktyczny, że z pewnością znajdzie aprobatę nie tylko nastolatka, ale również jego rodziców! Poza tym słuchawki bezprzewodowe świetnie sprawdzą się jako prezent dla zapalonych graczy lub melomanów, którzy nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez muzyki. Wszystko dzięki temu, że słuchawki bezprzewodowe można bez problemu sparować z dowolnym urządzeniem mobilnym!

Jak widać kupno prezentu dla młodego człowieka u progu wieku nastoletniego wcale nie musi być tak ogromnym wysiłkiem oraz wyzwaniem intelektualnym! Wystarczy poświęcić kilkanaście minut na prześledzenie najnowszych trendów oraz rozmowę z małoletnimi znajomymi. A osoby zainteresowane elektroniczną stroną tego wpisu więcej informacji na temat opisanych produktów znajdą na stronie Philips.pl.

Głośnik bezprzewodowy

Oceń wpis

Say Something